admin@gameofbond.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 02:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

vision

MİSYONUMUZ

Neden bu sistemi kurduk? - Sistemi piyasada bulunan bir çok firmanın pahalı satmasından dolayı ve oyun sever dostlarımızın uygun fiyatlara istedikleri içeriklere ulaşabilmesi için kurduk. Kimlere hizmet ediyoruz? - 7 / 70 Hizmet vermekteyiz Faaliyetlerimiz nelerdir? - Faaliyetlerimiz Giyim / Aksesuar / Hesap / Key

vision

VİZYONUMUZ

Amacımız nedir? - Amacımız piyasada bulunan en iyi firmaların arasında yer almak ve müşterilerimize %100 destek vermektir.

DEVAMI

- TR
+90 5325320000
+90
admin@gameofbond.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

GameOfBond firmasının Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, GameOfBond Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ